вівторок, 14 лютого 2017 р.

Під знаком Купідона

І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці
прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й
таке коротке зізнання в коханні.

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо майже по всьому світу 14 лютого. Це свято називається днем Валентина, коли закохані закоханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони “валентинками”. Цього дня розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи.

Кохання подарувало нам велику кількість пісень, балад, поем, трагедій, а також імен: Беатріче, Лаура,Тетяна Ларіна, Шагане. Ми не знали б їх ніколи, якби не чудові вірші, створені на їх честь.

Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри та Івана Франка, Пушкіна і Лермонтова, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Олександра Олеся...

Відчути енергію тепла, щирості, доброти, дружніх стосунків старшокласники Новоолександрівського НВК змогли завдяки атмосфері, яка панувала під час проведення конкурсної програми «Під знаком Купідона».

Ведучі Савицька Тетяна та Басанець Сергій познайомили учасників свята зі стародавнім звичаєм обирати собі половинку за допомогою капелюха. Так утворилися пари, які демонстрували свої знання та вміння у конкурсах «Кохання з першого погляду», «Поети», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я», «Оратор», «Пантоміма», «Питання на засипку», «Хто більше?», «Романтичний танок».

Протягом програми ведучі інформували присутніх про найдавнішу «валентинку», про значення імен Валентина та Валентин, про давні та сучасні прикмети свята, про цікаве про поцілунки. А поки журі підводило підсумки мали змогу подивитися документальний відеоролик про історію кохання Лесі Українки.

У результаті визначилася найромантичніше пара – «Валентина» і «Валентин». Ними стали Чалій Яна та Роман Ілля. А всі учасники одержали нагороди у різних номінаціях.
Мабуть ніхто не скаже: «Я не хочу кохання». Кохання хочуть усі, і це так природно, як зелена трава весною. Про кохання мріють, його очікують.

Нехай у серці кожного живе світле і чисте кохання!

Нехай у житті завжди поряд буде кохання і любов до матері, до батька, до дітей,
до людей, до землі.

Тетяна Савицька, член учнівської ради  ОЗНЗ Новоолександрівського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.