четвер, 16 лютого 2017 р.

Жителі Київщини пікетували обласну владу із вимогами знизити тарифи на пасажирські перевезення (ФОТО)

Сьогодні, 16 лютого, біля Київської обласної державної адміністрації жителі різних населених пунктів Київщини вимагали зниження тарифів на перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на кореспондерта "ІНФОРМАТОР".

Організатори заходу повідомили, що після перекриття доріг у Вишневому перевізники знизили ціни, але 13-го лютого в односторонньому порядку знову їх підняли, не дивлячись на раніше досягнуті домовленості.

Читайте також: Фермери Київщини зупинили кортеж Порошенка біля Конча-Заспи та висунули свої вимоги до влади (ФОТО, ВІДЕО)


Від чиновникив вимагають усунення корупційної складової проведення конкурсів, позбавлення перевізників монопольного права на перевезення, законодавчо забезпечити право виходу на ринок альтернативних гравців, які витіснять монополістів.

Читайте також: У Білій Церкві люди масово повстали проти керівництва держави і свавілля місцевих чиновників (ФОТО)


Нагадаємо, вчора, 15 лютого, розпочалась фермерська всеукраїнська попереджувальна акція протесту проти зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

У столиці хлібороби  Київщини заблокували дорогу з Конча-Заспи на Київ навіть зупинили кортеж Президента П.Порошенка. У акції взяли також участь фермери зі Згурівщини.

Крім того, вчора, 15 лютого, у Білій Церкві люди масово повстали проти керівництва держави і свавілля місцевих чиновників. У протесті взяли участь різні категорії громадян: пенсіонери, представники малого та середнього бізнесу, чорнобильці, учасники бойових дій в Афганістані тощо. Загальна кількість учасників мітингу – більше 1000 осіб.

Настрій людей був радикально протестний. Люди висловили своє обурення тим, що нинішнє керівництво держави своїми непрофесійними, антинародними й злочинними діями зруйнувало позитивні очікування та сподівання народу України. За результатами мітингу було прийнято резолюцію з вимогами до президента, Верховної Ради й уряду України та місцевої влади.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.