середа, 15 лютого 2017 р.

Прокуратура вимагає повернути у державну власність землі лісового фонду на Київщині

Прокуратурою Київської області з’ясовано наявність підстав для вжиття заходів представницького характеру щодо повернення державі земель лісового фонду на території Обухівського району Київської області.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

На підставі підроблених договорів купівлі-продажу земельних ділянок у 2007 році, посвідчених одним із приватних нотаріусів Обухівського районного нотаріального округу, рядом громадян набуто у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд земельні ділянки лісового фонду площею понад 52 га в адміністративних межах Козинської селищної ради.

Однак, бланки державних актів на право власності, зазначені в договорах купівлі-продажу земельних ділянок, до Обухівського районного відділу земельних ресурсів для використання в межах району не надавались.

Крім цього, рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих лісових земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд не приймались, погодження на вилучення держлісгосп, як землекористувач не надавав.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області пред’явлено чотири позови про витребування на користь держави вказаних лісових земель.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.