понеділок, 30 січня 2017 р.

Rozetka купила склад в Броварах за $16 мільйонів

Компанія-засновник інтернет-магазину Rozetka.ua купила склад в Броварах за $16 мільйонів.

Про це йдеться в повідомленні SPDI, розміщеному на Лондонській фондовій біржі, передає "Згурівська Правда" із посиланням на "Українські новини".

Temania Enterprises Ltd (Кіпр), яка є одним із засновників інтернет-магазину Rozetka.ua завершила процес придбання складського комплексу Термінал Бровари (Бровари) за $16 млн у девелоперської компанії Secure Property Development & Investment plc (SPDI, раніше - Aisi Realty Public Limited).

Згідно з повідомленням, угода дозволила компанії отримати прибуток у розмірі €2,7 млн, а також приплив грошових коштів на суму понад €3 млн.

Процес придбання компанією Temania Enterprises логістичного терміналу було завершено 27 січня.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет дозволив Rozetka.ua купити логістичний термінал кіпрської Secure Property Development & Investment у Броварах Київської області 9 грудня 2016 року.

Раніше SPDI заявляла про те, що домовилася про продаж компанії Temania Enterprises Ltd (Кіпр) логістичного центру Термінал Бровари Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.