четвер, 12 січня 2017 р.

Поліція Переяслав-Хмельницького району блокує нафтобазу «БРСМ-Нафти» (ФОТО)

Підрозділи національної поліції Переяслав-Хмельницького району блокують рух автотранспорту біля нафтобази «БРСМ-Нафта» в с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу «БРСМ-Нафти".

На місці події був присутній заступник начальника ГУНП в Київській області Козьяков Р.С. За словами співробітників поліції їм надійшло доручення охороняти громадський порядок біля території об'єкта.

У свою чергу, на підтримку оператора, виступили активісти ГО «Справедливість» - колишні бійці батальйону «Донбас» і учасники АТО.

«На вимоги активістів припинити незаконну блокаду руху транспорту, так як порушень громадського порядку не спостерігається, поліція здійснює провокаційні дії в яких, спостерігається перевищення повноважень і шкода підприємницької діяльності», - йдеться в повідомленні компанії.
Нагадаємо, співробітники податкової проводили обшуки на нафтобазі «БРСМ-Нафта» в листопаді 2016 року, а також блокують роботу половини мережі АЗС оператора.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.