субота, 28 січня 2017 р.

Чиновники приступили до розробки електронної картки жителя Київщини

23 січня відбулося перше засідання, на якому керівництво Київської обласної ради обговорило з представниками органів місцевого самоврядування створення електронної картки жителя Київської області.

Про це "Згурівській Правді" стало відомо з повідомлення голови Київської обласної ради Ганни Старикової в Facebook.

Чиновники зізнаються, проблем на шляху реалізації проекту - чимало. Першими картку отримають мешканці Білої Церкви, Ірпеня та Броварів.


"Ми хочемо створити єдину картку, яка дозволить нашим жителям оплачувати комунальні послуги, отримувати соціальні пільги, спростить спілкування з лікарями і налагодить систему обліку освітніх послуг. Нам, як представникам місцевого самоврядування, електронна карта дозволить бачити реальну кількість пільговиків. Така автоматизація значно скоротить час відвідування лікарень і банківських установ", - повідомила Ганна Старикова.

За її словами, правда, зараз є проблеми як технічного характеру, так і інші.

"Київська область - єдина в Україні, яка не має обласного центру. Також ми повинні врахувати, що послуги ЖКГ надають і приватні компанії, а комунальні підприємства мають різне підпорядкування - міське, районне, обласне та державне. Тому перед нами стоїть непросте завдання", - сказала вона.

Влада області планує почати впровадження електронних карток з міст Біла Церква, Ірпінь і Бровари в якості пілотних проектів, що допоможе побачити загальну картину. Також, як повідомляє Старикова, незабаром електронну картку отримають пільговики по всій Київській області.

Найближчим часом буде створена робоча група з представників вищевказаних міст Київщини, обласної ради та КОДА.

Нагадаємо, в Києві аналогічну "Картку киянина" створили в 2011 році розпорядженням тодішнього мера столиці Олександра Попова. "Картка киянина" має три складових: транспортну - це квиток, соціальну - пільги і дисконти в аптеках і торгових мережах, а також платіжну.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.