четвер, 19 січня 2017 р.

Жителі Вишневого обіцяють перекрити дороги через вартість проїзду в маршрутках

Мешканці міста Вишневе, що на Київщині, оголосили війну маршрутним перевізникам.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на 24 канал.

Люди обурені підвищенням вартості проїзду. Кілька днів тому ціна у деяких маршрутках зросла в половину. Місцеві вважають це необґрунтованим і вимагають повернутися до старих тарифів.

Перевізники спілкуватись із громадянами відмовляються. А нову ціну пояснюють зростанням мінімальної зарплати та курсу долара.

Люди зібрали підписи і передали свої вимоги місцевій владі. Сьогоднішню акцію називають попереджувальною. І запевняють, якщо їх не почують будуть діяти радикальніше.

Якщо ми не побачимо конкретних дій, ми будемо виходити на акції протесту. Ми будемо перекривати дороги, але не в ущерб людям. В суботу, в неділю. Тобто, щоб не було. І будемо робити мітинг перед Київською обласною адміністрацією,
– заявила координатор акції протесту Людмила Мартиненко

1 коментар:

  1. Ну от этого к сожалению никуда не деться, уж власти как решат, то так и будет, уже за многие годы я в этом убедилась. Остается тогда экономить на чем-то другом, чтоб ездить на работу)) Для меня это важно, потому что я живу за чертой города... Есть вариант, как можно экономить электроэнергию https://www.teplovyenasosy.com.ua/. Таким образом хоть немного перекроет растраты по проезду...

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.