субота, 28 січня 2017 р.

Чиновники вирішили створити на Київщині дешевшу альтернативу маршрутникам

У Київській області з'явиться транспортне підприємство, яке конкуруватиме з наявними перевізниками щодо вартості проїду та його комфортабельності.

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, передає "Згурівська Правда".

За словами Горгана, необхідно створити або державне підприємство, або комунальне.

"Але роботу щодо організації альтернативної системи пасажирських перевезень потрібно розпочинати негайно. Відповідні пропозиції будуть надані Київській обласній раді", - сказав Горган.

Нагадаємо, що мер Конотопа, свободівець Артем Семахін не дав перевізникам підвищити ціни на проїзд та ще й добився їх зниження.

Так, 21 січня у Конотопі на маршрути не вийшла жодна маршрутка. У такий спосіб підприємці намагалися підняти ціну проїзду із 3 грн. до 5-6 грн. Цей транспорт у місті замінили комунальним. Трамваї та автобуси у райцентрі працювали у посиленому режимі.

Як наслідок - перевізники попросилися на мирову - знизили ціну з 3 до 2,5 грн. Міська рада розірвала договори з тими, хто не захотів йти на зниження вартості проїзду до 2,5 грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.