понеділок, 23 січня 2017 р.

На Київщині займуться національно-патріотичним вихованням молоді

Київська облдержадміністрація (КОДА) створить координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання молоді.

Таке рішення прийнято за результатами круглого столу "Залучення громадськості до реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу КОДА.

За словами голови Київської ОДА Олександра Горгана, влада буде підтримувати патріотичні молодіжні рухи і їх ініціативи.

"У Київській області повинні бути власні програми, якими Київщина буде відрізнятися від інших регіонів. Важливо те, що це будуть дієві програми, спрямовані, по-перше, на поширення мережі організацій, які займаються національно-патріотичним вихованням. По-друге, збільшення кількості молоді, яка охоплюється цією мережею і залученої до заходів. і, по-третє, ці програми повинні бути присутніми в інформаційному просторі, вони повинні бути дійсно яскравими, інноваційними, творчими, цікавими. вони повинні поширювати ідеї національно-патріотичного, і в тому чисті, військово-патріотичне виховання молоді ", - сказав Олександр Горган.

Голова Київської також повідомив, що облдержадміністрація створює освітню програму "Свідомі.ЮА", яка пропагуватиме цінності українців.

Нагадаємо, голова КОДА Олександр Горган підтримав ідею будівництва нового районного будинку культури у Згурівці.

Зокрема очільник області зазначив, що такий соціально-культурний об'єкт може бути обладнаний басейном, повинен бути сучасним, цікавим та корисним для молоді. На думку керівника Київщини, такий сучасний будинок культури - це мрія для Згурівського району, яка разом із тим має реальні шанси бути реалізованою.

Губернатор Київщини у свою чергу пообіцяв особисту підтримку щодо реалізації даного проекту, в тому числі у частині його фінансування з обласного бюджету та державних програм розвитку, а також зазначив, що до 25%  витрат на будівництво такого об'єкту може фінансуватися з районного бюджету. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.