пʼятниця, 6 січня 2017 р.

На Київщині поліцейські попросили колег цілодобово «здавати» один одного, якщо йдеться про хабарі

Серед поліцейських столичної області останнім часом почала розповсюджуватись інформація, що правоохоронці, у тому числі і співробітники кадрового апарату, вимагають та отримують неправомірну вигоду, як від діючих працівників поліції, так і від кандидатів на службу.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на відділ комунікації ГУНП в Київській області.

Такі факти ганебно впливають на морально-психологічний клімат у колективі, що у свою чергу деморалізує особовий склад, паплюжить чесне ім’я офіцера поліції, – йдеться у повідомленні.

Відтак, керівництво Головного управління Національної поліції Київщини звернулося до всіх правоохоронців з проханням одразу повідомляти про неправомірні дії поліцейських, зокрема про всі відомі факти вимагання чи отримання хабара, до саll-центру за номером телефону 0-800-50-02-02 (цілодобово).

Як повідомляв Ні корупції!, у Києві старший слідчий київської поліції погоріла на $8 тисячах хабара, а на Полтавщині суд поновив на посаді поліцейського, упійманого на хабарі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.