четвер, 26 січня 2017 р.

Жителів Київщини стріляють ночами приймаючи за диких тварин

У жителів Київської області з'явилася нова загроза - ночами мисливці з тепловізорами приймають місцевих жителів за диких тварин і відкривають по них вогонь.

Один з таких випадків стався в Бородянському районі, пишуть «Вести», передає "Згурівська Правда".

Невідомі особи, в нічний час доби, озброївшись тепловізорами, підстрелили двох літніх жінок, які збирали картоплю. Мисливців поки не знайшли.

"Ще один випадок стався в Іванківському районі, але там мисливця, який переплутав вночі людей з тваринами, затримали. І теж причиною став тепловізор, через який він розгледів "диких тварин", - розповів речник поліції Київської області Микола Жукович.

Ще один трагічний випадок стався місяць тому в Вишгородському районі. Нічний мисливець з тепловізором смертельно поранив коня вартістю 50 тис. Євро. Це сталося близько опівночі, коли тварина паслася на території кінно-спортивного клубу "Алюр". Поліції любитель постріляти пояснив, що пішов на полювання з тепловізором, а коня випадково переплутав з лосем.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.