середа, 4 січня 2017 р.

На Київщині рейдери в інтересах екс-губератора Київщини Присяжнюка намагалися захопити сільгосппідприємство

За словами народного депутата Ігора Мосійчука, напередодні Нового року рейдери почали захоплювати одне із сільськогосподарських підприємств у Васильківському районі, Київської області.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Згурівська Правда".

"Кому свято, а кому рейдерські будні. Напередодні Нового року почалося захоплення рейдерами одного з потужних сільськогосподарських підприємств Васильківщини, що на Київщині", - повідомив Мосійчук.

Член Радикальної партії зауважив, що цей злочин відбувається за участю екс-голови Київської облдержадміністації Присяжнюка та інших чиновників.

"Це захоплення відбувається в інтересах колишнього голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, який після падіння режиму Януковича виїхав за кордон, аби переховуватися. Крім нього у рейдерському захопленні беруть участь ще й заступник міністра юстиції, нардепи та чиновники органів місцевого самоврядування", - наголосив народний депутат.


На даний момент Мосійчук разом із правоохоронцями вивчають обставини цього рейдерства.

Політик пообіцяв найближчим часом оприлюднити всі прізвища злочинців і саму схему рейдерського захоплення. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.