вівторок, 31 січня 2017 р.

У Новоолександрівському НВК вшанували жертв Голокосту

27 січня 2017 року у ОЗНЗ Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний  заклад» Згурівської районної ради відбулися заходи  з нагоди  вшанування пам’яті жертв Голокосту.

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея   Організації Об´єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня —  це Міжнародний день пам´яті жертв Голокосту. Зрозуміти причини сучасного геноциду, усвідомити світову історію ХХ сторіччя, зупинити нацизм, що відроджується, неможливо без знання історії Голокосту. А тому ми повинні про це говорити, слухати очевидців, вшановувати безневинно убієнних.      

«Скорботна свічка  пам’яті святої»  - на таку тематику відбувся мітинг- реквієм, приурочений цим трагічним подіям для старшокласників  Новоолександрівського НВК. Про історію Голокосту у Європі, Україні та безпосередньо у Києві і області розповіли учні 11 класу Влад Пархоменко та Олексій Кононовський.

Ведучі Тетяна Савицька та Аліна Рябчук  закликали учасників мітингу вшанувати  світлу пам’ять тих, хто став жертвами Голокосту, скорботною хвилиною мовчання. До підніжжя  безмовної  Братської  могили загиблих наших  воїнів  та пам’ятного знака жертвам Голодомору  від  нас, усіх присутніх: дітей, онуків, правнуків були покладені квіти.

Учні 6-11 класів взяли участь у перегляді  документального фільму «Крик чорнозему», який повідав про події Голокосту на Україні.

Катерина Островська, педагог-організатор ОЗНЗ Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний  заклад»


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.