вівторок, 31 січня 2017 р.

ДАБІ скасувала містобудівні умови та обмеження щодо забудови у Броварському районі

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області проведено позапланову перевірку відділу містобудування та архітектури Броварської районної державної адміністрації.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ДАБІ України.

Під час перевірки посадовими особами Інспекції виявлено, що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки по вул. Чернігівська, 12 у смт. Калинівка Броварського району видано із численними порушеннями. Зокрема, не дотримані вимоги щодо складу та змісту плану зонування території, детального плану території тощо.

На підставі цього було прийнято рішення про скасування містобудівних умов та обмежень забудови даної ділянки. Крім того, розглядається питання про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті  «Реконструкція житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами під житловий будинок з вбудованим магазином за адресою: Київська область, Броварський район, смт Калинівка, вул. Чернігівська, 12».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.