пʼятниця, 6 січня 2017 р.

УВАГА! Особистий прийом громадян губернатором Київщини у Згурівці перенесли

Особистий прийом громадян губернатора Київщини Олександра Горгана у Згурівці перенесли.

Так, за інформацією сайту Згурівської РДА, прийом відбудеться 10 січня 2017 року о 14:00, а не о 10:00 того ж дня, як планувалося раніше.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Згурівська РДА пояснює, що про зміну часу проведення особистого прийому губернатором Київщини Олександром Горганом  повідомив керівник патронатної служби Київської ОДА.

Нагадаємо, вчора, 4 січня Згурівська РДА повідомила, що 10 січня 2017 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні Згурівської райдержадміністрації проводитиме особистий виїзний прийом громадян голова Київської обласної державної адміністрації Олександ Горган.

Для того щоб попасти на особистий прийом до губернатора, жителі Згурівщини повинні попередньо зареєструватися по телефону до 6 січня. Тому громадянам, які хочуть порушити важливі питання перед очільником Київщини, слід поквапитися.

"Бажаючі взяти участь у виїзному прийомі повинні попередньо зареєструватись на прийом в приймальні громадян Згурівської райдержадміністрації до 06.01.2017 року. Телефон приймальні громадян 5-08-92", - йдеться у повідомленні РДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.