середа, 25 січня 2017 р.

У Броварах будуть звільняти директорів шкіл і дитсадків, де з батьків збиратимуть "внески на миючі засоби"

Жителі міста Бровари поскаржилися в мерію, що адміністрації шкіл і дитячих садів продовжують вимагати з батьків дітей внески, нібито на миючі засоби. У той же час в мерії кажуть: закупівлі побутової хімії для шкіл здійснюються централізовано, і батькам не потрібно платити за це. Мер Броварів виніс директорам "останнє китайське попередження" і пригрозив звільнити.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням видання "Трибуна Бровари".

Тема відсутності коштів на миючі засоби у навчальних закладах міста Бровари стала однією з гострих, що обговорювалися під час оперативної наради виконавчих служб міськради.

Як розповів міський голова Ігор Сапожко, 20 січня в управлінні освіти і науки Броварської міської ради відбулася нарада керівників навчальних закладів міста, під час якої, зокрема, піднімалося і це питання. А саме: знову батьки дітей скаржаться, що у школах і дитсадках немає миючих засобів і керівники закладів збирають з них кошти.

"Ми зробили останнє китайське попередження щодо ситуації, коли з батьків вимагають кошти. Якщо ще раз почуємо від батьків, що хтось збирає кошти на миючі засоби, будемо таких керівників звільняти. Має бути план від управління освіти щодо закупівель миючих засобів поквартально", — заявив Сапожко.

Присутня на засіданні заступник начальника управління освіти Тамара Стельмах повідомила, що в середу 25 січня планується розширена нарада, на якій будуть представлені плани закупівель на 2017 рік.

Відомо, що цю проблему піднімала вже неодноразово Громадська рада при управлінні освіти.

На 2017 рік депутати Броварської міської ради на черговій сесії 22 грудня заклали кошти з міського бюджету на заходи та потреби програм «Дошкільна освіта» та «Загальна середня освіта», щоправда, в додатках до рішень конкретно ці статті видатків не вказані.

В управлінні освіти пообіцяли надати точні цифри на миючі засоби для навчальних закладів на 2017 рік вже найближчими днями.

Нагадаємо, ще у жовтні 2016 року, на сесії Згурівської районної ради, депутати фракції ВО "Свобода" звернулися із депутатським запитом до голови Згурівської РДА Валерія Мозгового із закликом заборонити у районі ганебну практику збору коштів із батьків на розвиток, утримання та ремонт шкільних та дошкільних навчальних закладів.

За словами голови фракції Степана Кузьмича, на сьогоднішній день голова РДА В. Мозговий ще навіть не відповів на запит.

Нагадаємо, що за підсумками заслуховування звітів про діяльність у 2016 році роботу Згурівської РДА та ще 4 визнано задовільною, а Володарська райдержадміністрація отримала червону картку - голову подано на звільнення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.