неділя, 22 січня 2017 р.

Перевізників Київщини змусять обґрунтувати суттєве здорожчання проїзду

Київська обласна державна адміністрація вимагає від пасажирських автоперевізників Київської області надати обґрунтовування різкого здорожчання проїзду та закликає шукати збалансоване рішення.

Про це "Згурівську Правду" повідомила прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

Таку вимогу озвучив голова Київської ОДА Олександр Горган під час наради з автоперевізниками та громадськості області.

За словами Олександра Горгана, незважаючи на те, що відповідно до чинного законодавства органи державної влади позбавлені повноважень впливати на ціноутворення тарифів на перевезення пасажирів, осторонь залишатись у такій ситуації КОДА не буде.

"Необхідно шукати збалансоване рішення, яке врахує потреби, як мешканців Київської області так і перевізників. А не перекладати проблеми на гаманці і плечі жителів Київщини. Державна влада області допоможе знайти компромісне рішення, прийнятне і для перевізників, і для громади",- наголосив Олександр Горган.

В обласній державній адміністрації зазначають, що  третина працездатного населення Київщини постійно працює в столиці, і від цін на проїзд напряму залежить матеріально-економічний стан їхніх сімей. Здорожчання тарифів на перевезення забирає близько третини сімейного бюджету.

Раніше "Згурівська Правда" повідомляла, що жителі Вишневого обіцяють перекрити дороги через вартість проїзду в маршрутках.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.