субота, 14 січня 2017 р.

Китай збудує в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію

Китайські енергокомпанії побудують у Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю до 1 гігавата.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на 24 канал.

Це достатньо для того, аби забезпечити електроенергією усю Київську область. Будувати планують у зоні відчуження на південь від атомної електростанції. За даними міністерства екології, китайці готові інвестувати в проект 1 мільярд доларів протягом наступних 2 років.

Одна з компаній займатиметься постачанням та встановленням сонячних панелей, інша побудує завод. Роботи зі створення об'єкта можуть розпочати вже цього року.

Раніше "Згурівська Правда" повідомляла про те, що забруднений ядерний пустир навколо Чорнобиля планують перетворити в одну з найбільших сонячних електростанцій у світі, яка буде виробляти майже третину електроенергії від тієї, яку генерувала ЧАЕС майже тридцять років тому, повідомляє.

Так, в Україні розроблено інвестиційний проект, вартістю 1,1 мільярди доларів, який вже розіслали по великих банках. Повідомлялося, що інвестори з Канади й США виявили своє зацікавлення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.