середа, 11 січня 2017 р.

Під Києвом транспортний колапс: водії маршруток у Борисполі влаштували страйк

У місті Борисполь на Київщині водії маршрутних автобусів влаштували страйк і не виїхали на маршрути.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Їх вимоги – підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень.

Як повідомляють в соцмережах жителі Борисполя, сьогодні в місті стався транспортний колапс - водії маршруток, які возять людей по місту, влаштували страйк і не вийшли на роботу.

"Бориспільські перевізники сьогодні влаштували страйк, не вийшли на маршрути. Вимагають підняти тарифи на проїзд. Попередньо, в підвищенні тарифів їм відмовили. Перевізники включили маніпуляцію", - повідомляє в Facebook В'ячеслав Деркач. І пізніше додав, що водії вимагають, щоб їм підняли зарплату.

Як повідомила представник автоперевізників, водії вимагають підвищення зарплати, а також виступають проти “скорочень”.

“…через підвищення мінімалки на перевізників збільшився податковий тиск, тож зараз ми обговорюємо необхідність скорочення працівників”, – повідомили представники автоперевізників.

Наразі на зупинках зібрались черги. Перевізники проводять перемовини із водіями і намагаються вмовити їх вийти на маршрути.

У спільноті "підслухано в Борисполі" Вконтакте люди обговорюють те, що сьогодні вранці на зупинках збиралися великі черги, але маршруток ніхто так і не побачив.

"Ще о 10:00 виїхати не було можливості. Колега по роботі через це запізнився. А з центру, вранці, о 8:00 і я стояв 20 хвилин, так як і київські №№316-317 по місту не брали, говорили, що підтримують страйк міських. Довелося їхати на таксі за 50 грн від центру до Ленінградки", - пише Олександр Лавренчук.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.