четвер, 12 січня 2017 р.

Переяслав-Хмельницькому та ще трьом населеним пунктам Київщини загрожує відключення від опалення

НАК «Нафтогаз України» не виділила обсяги природного газу для чотирьох теплопостачальних підприємств Київської області. Згідно з Кодексом газотранспортної системи, в такій ситуації «Київоблгаз» зобов’язаний припинити розподіл газу на дані підприємства.

Про це повідомляє прес-служба компанії, інформує "Згурівська Правда".

Відтак, без тепла і гарячої води можуть залишитися чотири населених пункти в Київській області: смт Коцюбинське, смт Бородянка, міста Тетіїв та Переяслав-Хмельницький.

«ПАТ «Київоблгаз» змушене призупинити розподіл газу для чотирьох підприємств, що виробляють теплову енергію для потреб населення та бюджетних установ Київської області, а саме для ТОВ «УКРОПТ «Мастер-Енерго», КП КОР «Бородянкатепловодопостачання», КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» та КП КОР «Тетіївтепломережа».

Зазначені компанії мають договір на поставку природного газу з НАК «Нафтогаз України», який щомісяця надає ПАТ «Київоблгаз» номінацію на певний обсяг газу для цих підприємств. Однак постачальник – НАК «Нафтогаз України» – не підтвердив планові обсяги природного газу на грудень і січень 2016 2017 року», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що споживання природного газу за відсутності підтвердженої номінації (підтвердженого обсягу природного газу) є несанкціонованим відбором газу. У такому разі ПАТ «Київоблгаз» зобов’язаний припинити розподіл газу на зазначені підприємства, про що неодноразово повідомлялося керівникам цих підприємств листами та на спільних нарадах у місцевих органах самоврядування. Однак, за даними прес-служби, поки не прийнято жодних заходів щодо вирішення цього питання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.