вівторок, 17 січня 2017 р.

Колишній голова райдержадміністрації на Київщині та його заступник отримали по 4 роки за дерибан

Екс-голову Обухівської РДА та його екс-першого заступника засуджено до чотирьох років позбавлення волі за махінації, пов'язані з землею.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook, передає "Згурівська Правда".

"Чотири роки за ґратами отримали в суді екс-керівник Обухівської РДА та його перший заступник за дерибан земель та островів Київської обл. на загальну суму 119 млн гривень", - заявив глава Генпрокуратури.


Як повідомляють у прес-службі відомства, у 2004 році екс-голова Обухівської РДА надав в оренду на 49 років два острови загальною площею понад 10 га. В 2008 році він також надав дозвіл на передачу у власність 19 громадянам для ведення приватного сільського господарства ділянки землі з двох островів в акваторії Канівського водосховища, загальною площею 37 га.

Також в 2008 році екс-голова Обухівської РДА передав 14 громадянам земельні ділянки, площа яких склала 1,68 га, для індивідуального садівництва.

Нагадаємо, жителі села Пасківщина Згурівського району в суді оскаржують розпорядження голови Згурівської РДА про передачу земельних ділянок загальною площею 50 га в адміністративно-територіальних межах Пасківщинскої сільради в оренду фермеру Володимиру Єфіменко, жителю м. Борисполя.

Селяни просять суд скасувати присвоєні ділянкам кадастрові номери, а також анулювати розпорядження голови Згурівської РДА в особі Валерія Мозгового і відмінити перевід сінокосів і пасовищ, які належать жителям Пасківщини, в держвласність.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.