пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

У Новоолександрівському НВК пройшов тиждень англійської мови (ФОТО)

2016 рік за наказом Президента України було офіційно  оголошено Роком англійської мови. Відповідно цього, з 12 по 18 грудня 2016 року проводяться заходи,  присвячені  офіційному закриттю Року англійської мови в Україні.

З метою популяризації вивчення англійської мови, 14 грудня 2016 року оголошено Днем англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах. У рамках програми було проведено ряд заходів у Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

У понеділок, 12 грудня на загальношкільній лінійці було оголошено про початок тижня англійської мови. У цей день у бібліотеці  організовано книжкову виставку, присвячену творчості англійських і американських письменників та англомовних видань. Наступного дня була організована і проведена презентація «English Cities», віртуальна екскурсія визначними місцями країн, у яких англійська мова є основною мовою спілкування. Діти із задоволенням  «мандрували»  містами Англії.

14 грудня, в День англійсько мови, була проведена акція, присвячена пам’яті  Вільяма Шекспіра. Учні розповідали про життя і творчість Шекспіра, декламували його сонети. А також побували на віртуальній екскурсії до театру «Глобус». Цікавою була вікторина на краще знання творів В.Шекспіра.  Дітей захоплювала виставка журналів, малюнків, постерів про  життєвий і творчий шлях видатного драматурга.

На завершення тижня учнями школи  організовується виставка  колажів  про англомовні країни та їх видатних людей.

В цілому тиждень  пройшов дуже насичено та цікаво. Щиро бажаємо цього ж учням інших шкіл району.

Голова учнівської ради  Юлія Кирпа

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.