середа, 7 грудня 2016 р.

Екс-начальника управління АПК на Київщині судитимуть за дерибан землі

На Київщині судитимуть колишнього начальника управління агропромислового комплексу районної державної адміністрації, службова недбалість якого призвела до самовільного заняття земельних ділянок площею понад 66 га.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на в прес-службу прокуратури Київської області.

Колишній службовець, у порушення вимог Земельного кодексу України, підписав лист про погодження райдержадміністрацією тимчасового використання товариством з обмеженою відповідальністю земельних ділянок загальною площею понад 66 га в межах однією із сільських рад Фастівського району.

У результаті недбалих дій колишнього начальника АПК товариство використовувало вказані земельні ділянки, діючи на підставі письмового листа про тимчасове використання земельної ділянки.

Так, згідно акту обстеження земельної ділянки Державною інспекцією сільського господарства у Київській області було встановлено факт використання товариством земельної ділянки площею понад 66 га, заподіявши при цьому шкоду державним інтересам на понад 100 тисяч гривень.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.1 ст.367 (службова недбалість) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.