вівторок, 20 грудня 2016 р.

Згурівський райсуд не задовольнив позов про захист честі, гідності та ділової репутації агропідприємства

Згурівський райсуд не задовольнив позов про захист честі, гідності та ділової репутації сільськогосподарського підприємства.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівського районного суду.

"Рішенням від 30 листопада 2016 року у справі №365/501/16-ц Згурівський районний суд Київської області відмовив у задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Ван Хоф Юкрейн ЛТД» до газети «Панорама» в особі редактора газети Мельник Лариси Петрівни та Гавриленка Григорія Олександровича про захист честі, гідності та ділової репутації", - йдеться у повідомленні суду.

Районний суд повідомляє, що позивач у судовому засіданні не довів, що відповідач Гавриленко Г.О. поширив недостовірну інформацію, тобто таку, яка не відповідає дійсності, а відповідач Мельник Л.П. як редактор газети опублікувала неперевірену інформацію.

"У судовому засіданні представник позивача Бондаренко Ірина Петрівна звернулась із заявою про відмову  від частини заявлених позовних вимог, а саме, про стягнення завданої немайнової шкоди із редакції газети «Панорама» в розмірі 50 000 грн, із Гавриленка Г.О.  -  200 000 грн. Суд ухвалою прийняв відмову та провадження у справі в цій частині закрив", - говориться на сайті районного суду.

Справу розглядала суддя Денисенко Н.О.

Повідомляється, що 30 листопада 2016 року було оголошено вступну та резолютивну частину рішення. Повний текст рішення складено 5 грудня 2016 року та його вже опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

З ухвали суду відомо, що 03.06.2016 в газеті «Панорама» на першій шпальті було розміщено статтю під назвою «Брудне відстоювання бізнес-інтересів чи патріотизм?». На думку позивача вказана стаття містить інформацію щодо неправомірного використання та обробляння позивачем земельних ділянок загальною площею 50 га на території Пасківщинської сільської ради Згурівського району, а також щодо несплати позивачем орендної плати за землю та податків.

Разом із тим, позивач наполягав на тому, що вищевказана інформація є неправдивою та такою, що завдала шкоди честі, гідності та діловій репутації товариства, тому просив визнати неправдивою вищевказану інформацію, розміщену 03.06.2016 на першій шпальті в щотижневій газеті «Панорама».

В ухвалі сказано, що апеляційна скарга на ухвалу суду в частині закриття провадження може бути подана до Апеляційного суду Київської області через Згурівський районний суд Київської області протягом пяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.

Нагадаємо, нещодавно колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області відмінила неправосудне рішення Згурівського районного суду і захистила права фермера.

Читайте детальніше: Апеляційний суд Київщини став на захист фермера та відмінив рішення Згурівського райсуду (ВІДЕО, ДОКУМЕНТ)


Нагадаємо, раніше "Згурівська Правда" із посиланням на агентство "Українські Національні Новини" та телеканал ICTV повідомляла про те, що жителі села Пасківщина Згурівського району в суді оскаржують розпорядження голови Згурівської РДА про передачу земельних ділянок загальною площею 50 га в адміністративно-територіальних межах Пасківщинскої сільради в оренду фермеру Володимиру Єфіменко, жителю м. Борисполя.

Читайте детальніше: Голова Згурівської РДА під виглядом державної землі віддав паї селян в оренду жителю Борисполя - ЗМІ


Селяни просили суд скасувати присвоєні ділянкам кадастрові номери, а також анулювати розпорядження голови Згурівської РДА в особі Валерія Мозгового і відмінити перевід сінокосів і пасовищ, які належать жителям Пасківщини, в держвласність. Цю земельну ділянку на підставі договорів оренди з пайовиками обробляє ТОВ "Ван Хоф Юкрейн ЛТД".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.