вівторок, 13 грудня 2016 р.

Губернатор Київщини: з першим снігом зліз і асфальт

У Київській області з першим снігом зійшов з доріг і асфальт, попри те, що роботи бюджетним коштом проводися зовсім недавно.

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу КОДА.

Зокрема, він звернув увагу на відрізок об’їзної дороги між Борисполем та Броварами, де "не лишилося жодного сліду від ремонту".

Горган наголосив, що підрядні організації, які недобросовісно провели ремонт автошляхів, будуть змушені ліквідувати ямковість власним коштом.

"Перший мороз, і асфальт зійшов разом зі снігом. Я наголошую на неприпустимості повторного використання державних коштів на ремонт доріг, за який ми вже заплатили. Ми маємо всі підстави вимагати у підрядних організацій, аби згідно з умовами договору ліквідацію ямковості вони провели за власні кошти",- наголосив губернатор.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.