четвер, 22 грудня 2016 р.

У Згурівському районі зняті карантинні обмеження через сказ

21 грудня на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Згурівській РДА було прийнято рішення зняти карантинні обмеження, які були введені після виявленого вогнища сказу, у селі Мала Березанка Згурівського району, з прилеглими територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, та в 10-ти кілометровій зоні навколо неблагополучного пункту.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

В.о.начальника управління Держпродспоживслужби в Згурівському районі Л.Данков доповів про випадок  виявлення сказу  на  території  с. Мала Березанка та про заходи які були проведені по ліквідації вогнища сказу. Крім того, Л.Данков розповів про заходи профілактики АЧС на території Згурівського району та проінформував про виникнення нових спалахів АЧС на території області  та України, а також план спільних дій при виникненні АЧС.                                                                                                                      
"Зважаючи на виконання плану заходів по ліквідації вогнища сказу Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Згурівський районній державній адміністрації вирішила оголосити с. Мала Березанка, Згурівського району, Київської області з прилеглими до нього територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, благополучними щодо сказу тварин  та зняти карантинні обмеження в радіусі 10 км навколо неблагополучного пункту і вважати села: Мала Супоївка, Жуківка, Безуглівка, Левченкове, Вільне, Згурівського району та села Супоївка, Озерне Яготинського району – благополучною зоною з 21 грудня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.