пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

На заклик губернатора Київщини очільники Згурівського району заходилися збирати допомогу в АТО

Прихід нового губернатора Київщини Олександра Горгана може відновити практику збору й відправки гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які виконують завдання у зоні АТО.

Так, 13 грудня у великій залі райдержадміністрації під керівництвом голови РДА В. Мозгового відбулася нарада з питання підготовки допомоги для формування автоколони з матеріально-технічною допомогою від Згурівського району в зону проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посилання на сайт Згурівської РДА.

Приводом для збору допомоги районною владою стало доручення голови Київської обласної державної адміністрації, який раніше ініціював поїздку в АТО.

"Відповідне доручення чиновникам дав голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган. Озвучену ініціативу Горгана очільники РДА і мери міст Київщини зустріли з ентузіазмом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в нараді взяли участь голова ради О.Івченко, керівники промислових, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, приватні підприємці.

Як передбачається, 23 грудня гуманітарну допомогу від кожного району Київщини до Дніпра повезуть голови райдержадміністрацій, де губернатор Київщини Олександр Горган очолить колону і доставить зібрану допомогу у військові частини зони АТО.

Повідомляється, що основу вантажу складуть найнеобхідніші на фронті речі – дизельгенератори, запчастини до автомобілів, утеплення для бліндажів, утеплені спальники, сокири тощо. Поїдуть на передову також і вітальні листівки від учнів Київщини.

Нагадаємо, що Згурівщина одна з перших в області почала надавати допомогу в АТО. Так, у гарячу кампанію 2014 року для бійців Згурівського району сільськогосподарськими господарствами, підприємствами, організаціями та небайдужими жителями району було придбано й передано на передову близько 60 бронежилетів, форму, розвантажувальні жилети, кевларові каски, індивідуальні аптечки, балістичні окуляри, спальні мішки, термобілизну, розвантажувальні жилети, берци, засоби гігієни, тони продуктів харчування.

Допомагала Згурівщина й технікою. Так, в 11 батальйон територіальної оборони «Київська Русь» автомобіль для виконання бойових завдань відправив фермер Валерій Борець із с. Любомирівка (кол. с.Право Жовтня), а фермер Микола Горошко (Лизогубова Слобода) відправив автомобіль у 72 ОМБр.  Крім того, фермери Згурівщини та приватні перевізники відремонтували розбитий у бою КамАЗ батальйону «Київська Русь».

Допомогу на передову впродовж 2014-2015 рр. возили волонтери та тодішні очільники району. Так, на передову із вітаннями у різні підрозділи ЗСУ, МВС та Нацгвардії їздили на День Збройних сил України у 2014 році, на Новий 2015 рік, на Рідзво Христове, на День Високомобільних десантних військ, на День Згурівсьго району, у нинішньому році до 8 березня і т.д.

Остання волонтерська допомога була доставлена місяць тому в гарячі точки навколо Донецька - в Авдіївку та Мар'їнку, де бійці зі Згурівщини у складі 72 ОМБр та штурмового батальйону "Айдар" захищають Україну від російсько-окупаційних військ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.