субота, 17 грудня 2016 р.

У Новоолександрівському НВК вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня усі учні Новоолександрівського НВК зібралися на загальношкільну лінійку «Чорнобиль – трагедія ХХ століття», аби вшанувати пам'ять учасників Чорнобильської біди, пригадати імена тих, хто ціною власного життя зберіг життя мільйонам українців.

Про це "Згурівській Правді" повідомили у Новоолександрівському НВК.

"Минуло уже 30 років, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони волатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, своїм життям", - йдеться у повідомленні.

"Наш доземний уклін, довічна вдячність усім тим, хто ризикуючи брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією нашу квітучу, родючу українську землю", - підсумовують у НВК.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.