вівторок, 13 грудня 2016 р.

На Київщині лютує грип: школи закриваються на карантин

З понеділка, 12 грудня, в Борисполі школи закрилися на карантин, у зв'язку з перевищенням епідеміологічного порогу захворюваності на грип.

Про це пише "КиевВласть" з посиланням на канал "tvBoryspil", передає "Згурівська Правда".

Середній показник перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип в навчальних закладах міста склав 26%.

Повідомляється, що на навчання діти вийдуть вже через тиждень, 19 грудня.

Тим часом, станом на 12 грудня, в Києві на карантин закриті 17 загальноосвітніх закладів.

Нагадаємо, що за даними Українського центру контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України вже на початку листопада найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській області - 701,8 на 100 тис. населення.

Як раніше повідомляла "Згурівська Правда", минулої зими у Київській області було оголошено надзвичайну ситуацію у зв'язку зі стрімким поширенням захворювань на грип та ГРВІ. Це сталося лише тоді, коли пороговий рівень захворювання людей на грип і ГРВІ було перевищено в 1,5 рази у Баришівському, Богуславському, Білоцерківському, Іванківському, Ставищанському, Таращанському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Миронівському, Яготинському районах області та в місті Біла Церква.

Варто зазначити, що відповідно до статистичної інформації щодо стану епідеміологічної ситуації, у всіх районах навколо Згурівського спостерігався значно перевищений епідемпоріг. Понад те, за даними чиновників, у Згурівці великої захворюваності на грип та ГРВІ не помітили.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.