субота, 24 грудня 2016 р.

Освітня реформа в дії: 45 комп'ютерів для школярів Згурівщини отримають 3 школи

45 комп'ютерів для освіти Згурівщини в рамках міжнародної угоди підуть на 3 школи району, які мають статус опорних навчальних закладів.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

"Сьогодні, 22 грудня, відділ освіти Згурівської райдержадміністрації  отримав від департаменту освіти і науки 45 комп’ютерів, які розподілять на загальноосвітні навчальні заклади Згурівщини, а саме: комп'ютери отримають ОНЗ (опорні навчальні заклади - ЗП) Новоолександрівський НВК, Згурівська ЗОШ та Лизогубовослобідський НВК", - йдеться у повідомленні.

Зазначаэться, що комп’ютерне обладнання було надане Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України.

"Надані комп’ютери, за домовленістю МОН з компанією Microsoft, забезпечені ліцензійними програмами та сервісним обслуговуванням", - зазначається на сайті.

Повідомляється, що розподіл персональних комп’ютерів по Україні здійснюється відповідно до наказу МОН. Понад те, наразі не відомо хто і за якими критеріями визначав школи Згурівщини, яким буде адресована комп’ютерна техніка у рамках угоди між Урядами КНР та України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.