понеділок, 12 грудня 2016 р.

На Київщині поховали розстріляного бойовиками ще в 2014 році полоненого підполковника ЗСУ Олександра Шкурка

Тіло розстріляного у полоні терористів офіцера Олександра Шкурка передали для поховання. Бойовики спочатку вимагали викуп за офіцера, потім, отримавши бажане, розстріляли.

Про це у "Фейсбук" повідомляє волонтер організації "Союз "Народна пам’ять"" Вікторія Сімкіна, передає "Згурівська Правда".

10 грудня 2016 року в Білій Церкві, відбулися прощання з підполковником Шкурко Олександром Вікторовичем, який служив у 72-ой ОМБр і загинув, захищаючи Батьківщину.

За словами Вікторії, у липні 14-го року Олександр Шкурко, будучи важко поранений, потрапив у полон між Григорівкою і Таранами, це поруч зі Сніжним. І вже за два дні йому дозволили зателефонувати рідним.

Олександр був в дуже важкому стані. На лікування потрібні були гроші. Говорили про можливість обміну. Потім почали вимагати гроші для викупу. У проханні поговорити з Олександром телефоном вже відмовляли. Отримавши бажане, стверджували, що він вже виїхав додому.

Як виявилося пізніше, підполковника Шкурко вже кілька тижнів, як не було в живих.

Ця частина історії стала відома від рідних Олександра. А її страшне продовження - від місцевих жителів.

"Їх змусили копати могилу на околиці кладовища... Підполковника спочатку повезли до церкви на сповідь... Потім до місця страти... Олександр Шкурко поводився гідно, як і личить справжньому офіцеру. А місцеві зізнаються, що у них до сих пір в вухах стоїть звук пострілу", - повідомляє Вікторія.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.