вівторок, 22 листопада 2016 р.

Надзвичайна ситуація на Київщині: масове отруєння дітей (ФОТО)

Діти з танцювального колетиву "Галатея" з Київщини повернулися з поїздки на конкурс у м. Кам'янець-Подільський з отруєнням.

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган на своїй сторінці у Facebook, інформує "Згурівська Правда".

"Масове отруєння. Працівники служби екстреної медичної допомоги Київської області зустрічають на залізничному вокзалі "Київ Пасажирський" 18 хворих дітей (з них троє у важкому стані). Діти з танцювального колетиву "Галатея" м. Бровари. Брали участь в конкурсі в м.Кам'янець-Подільський. Працюють 12 бригад екстреної медичної допомоги", - повідомив він.

Натомість у Кам'янець-Подільській міській лікарні стверджують, що оглянули дітей з броварського танцювального колективу "Галатея", яких сьогодні довелося госпіталізувати прямо з поїзда. Огляд був проведений 21 листопада, і за його результатами медики радили батькам і адміністраторам колективу негайну госпіталізацію. Однак, останні відмовилися від госпіталізації в Кам'янець-Подільському, тому що вже купили квитки додому.

Про це розповів головний лікар Кам'янець-Подільської міської лікарні Борис Цвігун.

За його словами, після того, як у дітей були виявлені симптоми отруєння, в готель відправився інфекціоніст і педіатр лікарні. Огляд був організований ще вранці 21 листопада близько 9.00-10.00 ранку, але багато батьків відмовлялися відправляти в лікарню своїх дітей.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.