пʼятниця, 18 листопада 2016 р.

Екс-голові Згурівської РДА Шкаврону за масштабний дерибан землі на Київщині дали 2 роки умовно та скромний штраф (ВІДЕО)

Обвинуваченому екс-чиновнику часів Януковича Миколі Шкаврону оголосили пом'якшений вирок за масштабний дерибан земель агрокомбінату "Пуща-водиця",

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на кореспондента ТСН.

Святошинський районний суд Києва дав три роки умовно, із забороною займати державні посади на два роки та 10 200 гривень штрафу в.о. голови Києво-Святошинського району Миколі Шкаврону. Його визнали винним у використанні службового становища.

Нагадаємо, Микола Шкаврон за часів Януковича з квітня 2010 року по 14 листопада 2011 року перебував на посаді голови Згурівської районної державної адміністрації Київської області.
З 23 листопада 2011 року Шкаврон працював вже першим заступником голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації, де й здійснив аферу з сотнями га державної землі.

Чотири роки тому Шкаврон підписав більше сотні розпоряджень, якими передав 350 га земель невідомим особам, більшість з яких були підставними і одразу ж свої ділянки перепродали бізнесменам. Шмат цієї землі нині активно забудовують і повернути їх державі вже не вдасться.

Головний фігурант справи щиро покаявся у скоєному і пояснив, що на нього тиснули і обіцяли підвищення по службі. Йому загрожувало до 5 років ув'язнення, та з огляду на каяття прокуратура просила пом'якшення вироку. Шкаврон на засідання прийшов із двома синами. Представники обвинувачення взагалі не з'явились на засіданні.

"Беручи до уваги поведінку обвинуваченого після вчиненого, яка наповнена щирими жалем і каяттям, суд вважає за можливе виправлення Шкаврона без ізоляції від суспільства", - проголосив в.о. голови Святошинського районого суду Києва Сергій Дячук.

Також суд пояснив екс-чиновнику, що він може оскаржити вирок. На запитання журналістів, чи не збирається він подавати апеляцію, Шкаврон нічого не відповів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.