понеділок, 31 жовтня 2016 р.

Прокуратура через суд повернула майно дитячого садка у Березані

Прокуратура Київської області повернула незаконно відчужене майно дитячого дошкільного закладу площею понад 540 кв. метрів. Це майно рішенням Березанського міського ради було виведено з власності дитсадка і продано комерційному підприємству.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Згідно з повідомленням, порушення вимог законодавства з питань збереження майнового комплексу навчальних закладів (відчуження майна навчальних закладів органами державної влади та місцевого самоврядування) були виявлені Бориспільської місцевою прокуратурою.

Повідомляється, що рішенням Березанського міського ради з порушенням вимог ст. 63 Закону "Про освіту" виведено нерухоме майно площею понад 540 кв. метрів зі складу одного з дитячих дошкільних навчальних закладів міста та в подальшому продано товариству, яке займалося збиранням дикорослих недеревних продуктів.

"Реагуючи на зазначені порушення, прокуратурою внесено позовну заяву до Господарського суду Київської області з вимогою визнати недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу та повернути вказане приміщення дитячому садку, скасувавши рішення міської ради про його виведення зі складу навчального закладу", - сказано в повідомленні.

За інформацією прес-служби, за результатами судового розгляду суд задовольнив позов прокуратури в повному обсязі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.