четвер, 20 жовтня 2016 р.

На Київщині сказ: оголошено карантин

У Білій Церкві, що в Київській області, скажена білка вкусила чоловіка.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "ЗІК".

У деяких районах Білої Церкви оголошено карантин зі сказу. Таке рішення прийняла надзвичайна протиепізоотична комісія вчора, 18 жовтня. Причиною для введення обмежень став сказ, виявлений у білки.

За інформацією видання, в Білій Церкві скажена білка вкусила чоловіка. Повідомляється, що у двір приватного будинку на вулиці Василя Стуса забігла білка і почала кидатися на пса. Той придавив білку. Господар будинку, вирішивши, що білка вже мертва, взяв її в руки, і вона його боляче вкусила, після чого померла.

Те, що білка кинулася на собаку, викликало підозру у медиків, тому труп тварини відправили на експертизу. У ньому був виявлений збудник сказу.

«Зараз 50-річний чоловік проходить курс лікування у стаціонарі. За ним спостерігають лікарі. За псом стежать ветеринари, хоча він був щеплений від сказу в грудні минулого року. У деяких районах Білої Церкви оголошено карантин зі сказу, який буде діяти два місяці. Таке рішення прийняла надзвичайна протиепізоотична комісія при місцевій міській раді. Зараз у цій зоні ми проводимо вакцинацію всіх тварин, вилов бездомних собак і кішок. Наші співробітники обходять всі двори в цьому районі. Можливо, у когось стався схожий випадок», – розповів в. о. начальника Держпродпотребслужби у Білій Церкві Володимир Волкотруб.

Зазначається, що карантинні обмеження встановлені в межах території: вулиця Семашко, лівий берег річки Рось (від вул. Семашко до вул. Дружби), вулиця Дружби (від річки Рось до Олександрійського бульвару), а також частина Олександрійського бульвару (будинки з непарними номерами від вул. Дружби до вул. Семашко).

Поки обмеження не будуть зняті, на даній території заборонено проводити заходи за участю тварин. Також з карантинної зони забороняється вивозити собак, кішок, хутрових і диких тварин.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.