понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Житлові будинки Київщини почнуть опалювати з 13 жовтня

На Київщині почали подавати тепло у дитсадки, школи, закладів охорони здоров’я та соцзахисту за індивідуальними заявками, опалювати житлові будинки почнуть 13 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба адміністрації у Facebook, передає"Згурівська Правда".

Сьогодні, 10 жовтня, під керівництвом виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Участь у нараді взяли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Царенко, заступник керівника апарату Сергій Карман, керівники та заступники керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представники ПАТ «Київоблгаз» та інші.

"10 жовтня розпочато опалення дошкільних, шкільних закладів, області згідно із заявами керівників установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування. Опалювальний сезон у населених пунктах Київської області розпочнеться 13 жовтня", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, 10 жовтня ПАТ "Київенерго" розпочало подачу тепла у столичні дитсадки, школи, лікарні та інші заклади соціальної сфери Києва відповідно до розпорядження КМДА.

Наприкінці вересня у КМДА заявили, що підготовка столиці до роботи в осінньо-зимовий період задовільна. При цьому заклади освіти Києва на 90% готові зими, і підготовка решти відбувається за планом.

5 жовтня мер Києва Віталій Кличко доручив почати опалення шкіл, дитсадків, поліклінік, лікарень й інших установ соціального напрямку в Києві з 10 жовтня через похолодання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.