четвер, 8 вересня 2016 р.

Київська облрада стала на захист Згурівської громади у боротьбі проти земельної мафії (ВІДЕО)

6 вересня, за пропозицією депутата від Згурівщини Євгена Чубука (ВО "Свобода") Київська обласна рада на позачерговій сесії звернулася до Голови Держгеокадастру України із закликом скасувати незаконні накази ГУ Держземагентства в Київській області про надання жителю Черкаської області в оренду на 49 років двох земельних ділянок загальною площею 70 га, що знаходяться у адміністративно-територіальних межах Згурівською селищної ради.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу обласної організації ВО "Свобода".

Ініціативу свободівця підтримали всі депутатські фракції: "За" відповідне звернення проголосували 66 депутатів із 67 в залі.

Нагадаємо, що дані земельні ділянки ще в 2014 році резервувалися для учасників АТО Згурівського району і були перспективою для розвитку райцентру, залучення інвестицій та будівництва житла. Понад те, стратегічні земельні ділянки для селища чиновниками земельного відомства Київщини із грубими порушеннями законодавства були передані в пожиттєву оренду жителю Черкаської області Євгену Вишнякову. 

Виступ Євгена Чубука


Відомо, що землю для ведення фермерського господарства Вишнякову в орендну надали одразу в трьох областях: Київській, Чернігівській та Черкаській. Понад те, у Черкаській області, де землю відібрали у фермерів, суд встановив справедливість і повернув її законним оерндарям.

За словами Євгена Чубука, завдяки зверненням двох народних депутатів до Генпрокуратури, нині у Згурівському районному суді розглядається справа щодо скасування незаконних наказів та договорів, а стосовно посадових осіб ГУ Держгеокадастру Київської області відкрито кримінальне провадження. Втім депутат від Згурівщини не вірить у те, що суд винесе рішення в інтересах держави, громади та ветеранів російсько-української війни, тому попросив підтримки у колег.

Читайте також: Справедливість існує. Та чи є вона в Згурівці?


Відповідно до чинного законодавства накази обласних управлінь Держземагентства (зараз Держгеокадастр) може скасувати суд або Голова Держгеокадастру України. Саме до очільника земельного відомства України й звернулася Київська облрада.

"Дане рішення облради - це тверда підтримка Згурівської громади та АТОвців Згурівщини у боротьбі за свої права і перспективу, а також принципова позиція КОР у боротьбі проти земельної мафії і рейдерства на Київщині!", - зазначив Євген Чубук на своїй сторінці у Facebook.


Читайте також: Прокуратура і НАБУ взялися за земельну мафію Київщини. Чи дійдуть до Згурівки?

Позачергова сесія Київської облради

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.