понеділок, 22 серпня 2016 р.

Підприємці збагатилися на ремонті школи на понад 150 тис.грн

Правоохоронці виявили, що на ремонті однієї зі шкіл Бориспільського району приватні підприємці привласнили понад 150 тисяч гривень бюджетних коштів. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Так, підрядники суттєво завищили вартість окремих робіт, а також списали матеріали, які фактично не використовувались при проведенні ремонту. Таким чином, приватні підприємці привласнили бюджетні кошти на суму понад 150 тисяч гривень.

За вказаним фактом відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 366 КК України (підробка офіційних документів, а саме кошторисної документації) та ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення майна службовою особою).

З метою належної фіксації доказів, забезпечення неупередженого та ефективного досудового розслідування, прокуратурою, із залученням спеціаліста, проведено огляд місця події, в ході якого задокументовано збитки, завдані державі.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі в місцевій прокуратурі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.