субота, 9 липня 2016 р.

На хабарі затримали заступника міністра, який відтягував порятунок Вікторії Гонгало (ВІДЕО)

Роман Василишин, це той чиновник, який постійно віднікувався й казав, що немає за які кошти лікувати не тільки бійців АТО, а й 21-річну Віку Гонгало із села Жуківка Згурівського району.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на телеканал СТБ.

Так, у МОЗі понад місяць не могли знайти грошей на пересадження серця для тяжкохворої дівчини зі Згурівщини та переліт до Індії, де й мали зробити трансплантацію.

Через зволікання у дівчини стався інсульт. Однак вона прийшла до тями і вчора, 8 липня, Віка сьогодні таки полетіла на операцію.

Нагадаємо, що за трансплантацію серця у дівчини спочатку бралися білоруські медики, але у відповідальний момент відмовилися, тому рідним дівчини та Міністерству охорони здоров'я довелося шукати досвідчених трансплантологів по світу. Відгукнулися індійські лікарі, а операцію дівчини вартістю 135 тис. доларів мала оплатити держава.

Але після того перед рідними постала інша проблема - як доставити тяжкохвору дівчину, серце якої штучно підтримується апаратом «ЕКМО». За словами матері Вікторії, переліт такого спеціального літака до Індії коштує майже 70 тис. євро. Тільки завдяки тиску на чиновників МОЗу від мами дівчини, волонтерів та громадських діячів, гроші знайшлися і на переліт.


Заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина затримали в ніч проти п'ятниці, 8 липня, у заміському будинку його дочки на столичних Осокорках, передає кореспондент ТСН. Його затримали із міченими купюрами на хабарі у 900 дол. та 38 тис. грн. 

Також було затримано директора урологічного центру Олександрівської клінічної лікарні, який був посередником у оборудках. Раніше Василишин очолював цю лікарню. 

Голова СБУ Василь Грицак на брифінгу повідомив, що лише з цього центру Василишин отримував від 50 до 100 тис. грн щотижня. Правоохоронці зафіксували щонайменше 5 епізодів передачі грошей, у яких задіяна група медиків. Відзначають особливий цинізм, із яким діяли лікарі.Затримання Василишина

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.