четвер, 28 липня 2016 р.

На Київщині голова райдержадміністрації займався вимаганням

Прокуратура розслідує земельну аферу в Баришівській райдержадміністрації. Про це "Згурівській Правді" стало відомо з рішення Печерського райсуду Києва від 11 липня 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Під підозрою в корупційних діях підозрюється екс-голова Баришівської РДА та його підлеглий, начальник юридичного відділу. У матеріали досудового розслідування йдеться про те, що в березні 2016 року до чиновника звернувся директор фірми «Уба-Агросвіт» з питанням про оренду землі в Баришівському районі Київської області. Той повідомив підприємцеві, що за позитивне рішення райдержадміністрації йому доведеться розщедритися: за річну оренду він запросив 100 тис. гривень, а за трирічну - 200 тис. гривень.

Підприємець погодився на ці умови, після чого чиновник вирішив залучити свого підлеглого, начальника юридичного відділу Баришівської РДА, в якості посередника. Юрист зустрівся з бізнесменом за містом, на київській трасі, і отримав від нього 200 тис. гривень, які той поклав на заднє сидіння автомобіля посередника Honda Accord. Після цього обидва співучасника були затримані міліцією; звинувачення інкримінувало їм ч.3 ст. 368 КК України.

Через особливу складність, термін розслідування у цій справі був продовжений до 5 місяців. У зв'язку з цим прокуратура звернулася до суду з проханням продовжити термін відсторонення від посади начальника юридичного відділу - з метою мінімізувати ризик його впливу на свідків. Розглянувши матеріали клопотання, суд дозволив продовжити відсторонення від посади на 1 місяць.

Як раніше повідомляла "Згурівська Правда", 14 березня співробітники прокуратури і СБУ Київської області затримали під час отримання хабара в 200 тис грн. голову Баришівської районної державної адміністрації Київської області Миколу Стельмаха та начальника юрвідділу РДА Миколу Титова.

За скоєне кримінальне правопорушення зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.