вівторок, 5 липня 2016 р.

Їй забракло одного дня. У Вікторії Гонгало стався інсульт перед трансплантацією серця в Індії (ВІДЕО)

Їй забракло одного дня. Віка Гонгало із Жуківки Згурівського району, про яку ми неодноразово розповідали, повинна була вчора летіти до Індії, де їй мали зробити операцію із пересадження серця, але у дівчини стався інсульт.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на програму "Вікна" телеканалу СТБ.

Тепер Вікторія нетранспортабельна, а в Україні її навряд чи допоможуть. Бо ж закон про трансплантацію, який депутати Верховної Ради ухвалили у першому читанні, лікарі вважають неповносправним.

Нагадаємо, що за трансплантацію серця у дівчини спочатку бралися білоруські медики, але у відповідальний момент відмовилися, тому рідним дівчини та Міністерству охорони здоров'я довелося шукати досвідчених трансплантологів по світу. Відгукнулися індійські лікарі, а операцію дівчини вартістю 135 тис. доларів мала оплатити держава.

Понад те, перед рідними постала інша проблема - як доставити тяжкохвору дівчину, серце якої штучно підтримується апаратом «ЕКМО». За словами Ольги, переліт такого спеціального літака до Індії коштує майже 70 тис. євро.

Для сім'ї 21-річної дівчини така сума виявилася непідйомною. Нагадаємо, що Вікторія зі звичайної сім'ї, навчається у ДНЗ "Згурівський професійний ліцей", її мама працює техпрацівником у Жуківському НВК.

Тільки після оббивання порогів МОЗу, мамі таки вдалося добитися, щоб держава оплатила і переліт. Втім, всі інші витрати лягають за сім'ю Вікторії Гонгало.

Молимо Бога за життя Вікторії, а парламентарів закликаємо ухвалити життєвонеобхідний Закон у другому читанні! Зробіть нарешті щось для людей!

Сюжет телеканалу "СТБ" від 4 липняСюжет телеканалу "СТБ" від 17 червня


Сюжет телеканалу "СТБ" від 1 червня


Номер банківської картки Вікторії:


5168 7572 7374 5473 (ПриватБанк) - Гонгало Вікторія Вадимівна

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.