пʼятниця, 22 липня 2016 р.

Депутати заборонили "хресній ході" московської церкви йти через Бориспіль

Сьогодні, 22 липня, на позачерговій сесії Бориспільської міської ради було прийнято рішення заборонити "хресний хід миру" УПЦ МП через місто Бориспіль, передає "Згурівська Правда" з посиланням на інформаційне агентство "Українські Національні Новини".

Відповідне рішення підтримали 19 депутатів, проти проголосували троє і один - утримався.

На відкрите засідання прийшли як прихильники, так і противники того, щоб "хода" йшла через місто, зокрема представники УПЦ московського патріархату, а також учасники АТО, волонтери та громада міста.

В результаті обговорення депутатами було прийнято рішення про заборону "хресного ходу миру" УПЦ МП через місто Бориспіль

"..міська рада вирішила:

1. Заборонити "хресний хід миру" УПЦ МП через місто Бориспіль.

2. Правоохоронним органам міста Борисполя забезпечити громадський порядок і безпеку жителів міста.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров'я ", - йдеться в рішенні позачергової сесії.

Нагадаємо, що нещодавно Бориспільська громада вимагала від "хресної ходи" московської церкви не заходити до міста.

Акція Московського патріархату під назвою «всеукраїнська хресна хода миру» почалася 3 липня зі Святогірської лаври (Донецька область), а 9 липня - з Почаївської лаври (Тернопільська область). Учасники прямують до Києва і мають зустрітися в Києво-Печерській лаврі.

Серед учасників "хресної ходи" є не лише мирні віряни і лише із іконами. Так, серед тих, хто йде на Київ молитися, журналісти вже виявили агресивних прихильників "руськава міра", бійців російського спецназу, бійців армій так званих "ДНР" та "ЛНР", чоловіків спортивної у статури камуфляжі. Все це супроводжується використанням георгієвських стрічок, які є символом окупації Донбасу та Криму.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив під час погоджувальної ради парламенту про те, що керівництво РФ готує провокації під час хресної ходи православних вірян у Києві.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.