пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Помирає молода дівчина із Жуківки. Потрібна допомога

Терміново потрібні кошти на проведення невідкладної операції з пересадки серця молодій дівчині Колісніченко Вікторії, жительці села Жуківка, Згурівського району. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на своїх читачів та телеканал СТБ.

У 21-річної Вікторії Гонгало із Жуківки велике серце. І нема шансів жити, якщо не зробити трансплантації. Україна такої операції давно не робить, а от сусідня Білорусь устигла допомагати і своїм, і українцям. Щоправда, для сім'ї тяжко хворої дівчини це виливається в більше ніж 2 мільйонів гривень.

Вікторія  зі звичайної сім'ї, навчається у ДНЗ "Згурівський професійний ліцей", її мама працює техпрацівником у Жуківському НВК.


Номер банківської картки Вікторії:


5168 7572 7374 5473 (ПриватБанк) - Гонгало Вікторія Вадимівна


Не будьте байдужими! Врятуймо разом життя молодої дівчини!5 коментарів:

 1. Відповіді
  1. 5168 7572 7374 5473
   Отримувач: Гонгало Вікторія Вадимівна

   Видалити
 2. чому немає приват картки?? Запитує Код ЄДРПОУ (ОКПО), МФО тощо... і немає можливості перелічити швидко гроші

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. 5168 7572 7374 5473
   Отримувач: Гонгало Вікторія Вадимівна

   Видалити
 3. Шахраї намагалися зняти гроші з банківської картки Ольги Колісніченко, куди збиралася допомога на пересадку серця для її доньки - Вікторії Гонгало (жительці с. Жуківка Згурівського району). Нині картку заблоковано і на неї не можна перерахувати кошти.

  Батьки тяжко хворої дівчини повідомили нову картку. Вона оформлена у ПриватБанку безпосередньо на Гонгало Вікторію Вадимівну: 5168 7572 7374 5473.

  Прохання поширити пост! Не будьте байдужими!

  ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.