пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Помирає молода дівчина із Жуківки. Потрібна допомога

Терміново потрібні кошти на проведення невідкладної операції з пересадки серця молодій дівчині Колісніченко Вікторії, жительці села Жуківка, Згурівського району. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на своїх читачів та телеканал СТБ.

У 21-річної Вікторії Гонгало із Жуківки велике серце. І нема шансів жити, якщо не зробити трансплантації. Україна такої операції давно не робить, а от сусідня Білорусь устигла допомагати і своїм, і українцям. Щоправда, для сім'ї тяжко хворої дівчини це виливається в більше ніж 2 мільйонів гривень.

Вікторія  зі звичайної сім'ї, навчається у ДНЗ "Згурівський професійний ліцей", її мама працює техпрацівником у Жуківському НВК.


Номер банківської картки Вікторії:


5168 7572 7374 5473 (ПриватБанк) - Гонгало Вікторія Вадимівна


Не будьте байдужими! Врятуймо разом життя молодої дівчини!5 коментарів:

  1. чому немає приват картки?? Запитує Код ЄДРПОУ (ОКПО), МФО тощо... і немає можливості перелічити швидко гроші

    ВідповістиВидалити
  2. Шахраї намагалися зняти гроші з банківської картки Ольги Колісніченко, куди збиралася допомога на пересадку серця для її доньки - Вікторії Гонгало (жительці с. Жуківка Згурівського району). Нині картку заблоковано і на неї не можна перерахувати кошти.

    Батьки тяжко хворої дівчини повідомили нову картку. Вона оформлена у ПриватБанку безпосередньо на Гонгало Вікторію Вадимівну: 5168 7572 7374 5473.

    Прохання поширити пост! Не будьте байдужими!

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.