понеділок, 27 червня 2016 р.

Баришивщіна в траурі: помер депутат обласної ради Микола Семеняка

Сьогодні вночі, 27 червня, на 49-му році життя помер депутат Київської обласної ради VII скликання Микола Семеняка.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу облради.

Це сталося сьогодні вночі. За попередньою інформацією, смерть настала через серцевий напад.

Семеняка був членом фракції "Кріп", членом постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Прощання з Миколою Семеняка відбудеться завтра, 28 червня в 9:00 на Майдані Незалежності в Києві. Прощання, відспівування і поховання - в селі Коржі Баришівського району Київської області, (вул. Грушевського, 20) з 12:00.

Місяць тому "KиевVласть" записала інтерв'ю з Миколою Миколайовичем. Про нинішню ситуацію в країні і у верхівці влади він висловився далеко не схвально. Він вірив, що корупція в Україні - тимчасове явище і покладав великі надії на армію, на молодь і на справжніх патріотів.

"У нас прекрасна країна. Я її дуже люблю. Але у нас ще не було толкового патріота, який переживав би. Жодного! Були злодії в законі, бджолярі, шоколадні зайці ... А з господарниками не щастило. Хотілося б, щоб у владу прийшов саме господарник і патріот", - зазначив Микола Семеняка.

"Тільки якщо Януковича виганяли палицями, то Порошенко будуть гнати автоматами. Терпіння закінчується, а на руках у людей дуже багато зброї - ось що страшно. І військового досвіду такого, що "мамамія"! Можуть початися незворотні процеси", - додав Микола Миколайович.

Микола Семеняка народився 6 грудня 1967 році у селі Кам'яне Рокитнівського району Рівненської області. Ветеран Афганської війни. У 1987 році закінчив Ялуторовський сільськогосподарський технікум Тюменської області за фахом агроном. Працював за фахом. З березня по травень 2014 року - голова Баришівської районної ради Київської області. У 2013 - 2014 роках був учасником Революції Гідності в складі 8-ї Афганської сотні. У 2014-2015 роках - учасником бойових дій в складі добровольчого Афганської роти батальйону "Айдар" на сході України. З листопада 2015 року - депутат Київської обласної ради VII скликання.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.