неділя, 12 червня 2016 р.

Олег Бондарчук: "Газета "Деловая Столица" спростувала наклеп на "Свободу" та її лідера"

Після двох років судової тяганини газета "Деловая Столица" у №17/779 від 25.04.16 виконала судове рішення та опублікувала спростування на власний наклеп, розміщений у №22/680 від 02.06.2014 під заголовком "Тягнибок хочет забрать себе "Межигорье" Януковича".

Про це 7 червня 2016 року повідомив очільник Юридичної служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Бондарчук, інформує "Згурівська Правда".

За його словами, судова тяганина тривала кілька років, а саме рішення про спростування брехливої інформації суд ухвалив ще наприкінці 2014-го, однак після того було апеляційне оскарження. Юрист зауважив, що результат судового позову був передбачуваний, адже недолугість закидів, відверта замовність і брехливість публікації не залишали иншого варіянту, як примусове спростування газетою власного пасквілю.

Натисність на зображення для збільшення
"На жаль, у цьому, як і в подібних випадках, домагатися спростування доводиться роками - і все це через недолугість судової системи та законів, у яких не надто жорстко та конкретно прописано набуття відповідальности за поширення брехливої інформації. Однак рано чи пізно виданням, які, ризикуючи власною репутацією, публікують висмоктану з пальця замовну інформацію, таки доводиться відповідати за свої низькі стандарти роботи. Прикладом є спростування власної брехні газетою "Деловая Столица". Закликаємо представників ЗМІ дотримуватися журналістських стандартів, адже правда рано чи пізно восторжествує", - наголосив Олег Бондарчук.

Нагадаємо, що Шевченківський районний суд Києва після розгляду позову Олега Тягнибока до редакції газети "Деловая Столица" про захист чести, гідности і ділової репутації зобов'язав зазначене видання спростувати матеріял, поширений у №22/680 від 02.06.2014 під заголовком "Тягнибок хочет забрать себе "Межигорье" Януковича".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.