середа, 1 червня 2016 р.

Луценко хоче за Сухолуччя посадити екс-губернатора Київщини Ульянченко

Новий генпрокурор Юрій Луценко пообіцяв довести до суду справи проти екс-президента Віктора Януковича і його оточення. Першою під роздачу може потрапити і екс-губернатор Київщини, "няня" Віктора Ющенка Віра Ульянченко. Одній з найвпливовіших жінок столичного регіону загрожує справа за передачу Сухолуччя Януковичу.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевВласть" та "РБК-Укриїна".

Відзначається, що генпрокурор розраховує до осені зібрати матеріал на декількох відомих регіоналів. Але ні він сам, ні його оточення не називають імена кандидатів.

Поки єдиною кандидатурою на гучні слідчі дії є Віра Ульянченко, губернатор Київської області епохи Віктора Ющенка. Саме вона передала землі заповідника Сухолуччя під мисливські угіддя Віктора Януковича. І це єдиний доведений епізод, на відміну від передачі скандального "Межигір'я".

Луценко розповів журналістам, що на одному з днів народжень депутата БПП, зустрів Ульянченко і попередив, що виходу для неї, крім явки з повинною немає. "Не знаю чи будете ви першою, але точно будете", - процитував Луценко розмову з Ульянченко.

До речі, колишня "няня" Ющенко є тещею близькому до Петра Порошенка Макару Пасенюку. "Але і це її не врятує, бо хоч якийсь результат потрібен не тільки Луценко, але президенту", - кажуть джерела видання в ГПУ.

Відомо, що Віра Ульянчеко досі є однією з найвпливовіших фігур столичного регіону.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.