середа, 11 травня 2016 р.

З корупцією на Київщині боротиметься чиновник-бізнесмен (ДОКУМЕНТ)

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук призначив з 29 квітня 2016 року Василя Коваленка на посаду директора департаменту з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту, антикорупційної діяльності та оборонної роботи Київської обласної державної адміністрації (КОДА).

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Ні корупції!".

Відповідне розпорядження №218-к від 28 квітня 2016 року з’явилося на сайті КОДА.

Зазначимо, що на місцевих виборах-2105 Василь Коваленко балотувався як директор ТОВ «Ковіком-Груп» по територіальному виборчому округу №11 з виборів депутатів Київської міської ради від Аграрної партії, першим номером якої йшов нинішній губернатор М. Мельничук.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Василь Коваленко, якому після призначення на посаду директора департаменту з питань взаємодії з правоохоронними органами, внутрішнього аудиту, антикорупційної діяльності та оборонної роботи КОДА присвоєно дев’ятий ранг державного службовця, досі значиться як засновник і керівник ТОВ «Ковіком-груп» (діяльність ТОВ – оптова торгівля м’ясом і м’ясними продуктами).


Отже, бачимо явний конфлікт інтересів. Згідно з тлумаченням Мінюсту, конфлікт інтересів випливає із ситуації, коли державний службовець має приватний інтерес, тобто, переваги для нього або його родини, близьких родичів, друзів чи осіб та організацій, з якими він має або мав спільні ділові чи політичні інтереси, що впливає або може впливати на неупереджене та об’єктивне виконання службових обов’язків.

В Україні поняття”конфлікт інтересів” вперше було згадано в Загальних правилах поведінки державного службовця, затверджених наказом Головного управління Державної служби України від 04 серпня 2010 року№ 214.

Згідно із положенням цього акта, державний службовець повинен заявляти про наявність чи відсутність у нього конфлікту інтересів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.