понеділок, 16 травня 2016 р.

На Київщині із сьогоднішнього дня стартує «Тиждень безпеки дорожнього руху»

З 16 по 22 травня 2016 року, на Київщині пройде «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Проблеми аварійності як на обласному, так і державному рівні, потребують спільного вирішення як громадськості, так і влади. Тому працівники поліції, спільно з управліннями освіти, органами влади та небайдужими громадськими організаціями, за підтримки засобів масової інформації, проведуть додаткові профілактичні заходи, спрямовані на недопущення аварійності.

Мета Тижня – об'єднання зусиль державних органів, громадських організацій та усього суспільства на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

Впродовж тижня заплановано провести цільові профілактичні заходи, які матимуть мету – дисциплінувати учасників дорожнього руху, як водіїв, так пішоходів, які порушують Правила дорожнього руху. Насамперед, працівники поліції будуть націлені на виявлення та припинення грубих порушень, які призводять до скоєння дорожньо-транспортних пригод. Це - керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, виїзд на смугу зустрічного руху та порушення правил проїзду залізничних колій.

Інспектори та вчителі проводитимуть у навчальних закладах уроки з безпеки дорожнього руху, щоб навчити дітей правильної поведінки, застерегти від біди та не допустити дорожньо-транспортного травматизму з участю неповнолітніх. Також проводитиметься акція: «Здай кров – врятуй життя» постраждалим в дорожньо-транспортних пригодах.

Крім того, для більш пропагандистського впливу на водіїв та пішоходів щодо безумовного дотримання правил дорожнього руху, на рекламних конструкціях (біг-бордах) розміщуватимуться соціальні сюжети з безпеки дорожнього руху. Перевага надаватиметься місцям, де проходять дороги державного значення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.