четвер, 26 травня 2016 р.

Чиновникам Київщини заборонили купувати машини, меблі та ноутбуки

У Київській облдержадміністрації введена заборона на закупівлю автомобілів та побутової техніки для чиновників столичного регіону. За бюджетні гроші тепер можна купувати тільки автомобілі для екстреної медичної допомоги та деякі види меблів і техніки для освітніх і медичних закладів. Під забороною також знаходиться купівля телефонів і ноутбуків для держслужбовців.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на розпорядження губернатора Київської області Максима Мельничука №186 від 17 травня 2016 року "Про внесення змін до Плану заходів щодо наповнення обласного бюджету Київської області, вишукування додаткових джерел надходжень до обласного бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово бюджетної дисципліни в 2016 році".

Згідно з документом, заборона на закупівлю розподільниками обласного бюджету стосується автомобілів, меблів, мобільних телефонів, комп'ютерної техніки і т.д.

Доступними залишаються кілька категорій. Так, наприклад, за бюджетні кошти дозволено купувати спеціальні аварійно-рятувальні машини.

"Припинити придбання автотранспортних засобів (крім спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги, спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу на базі вантажопасажирських автомобілів з колісною формулою 4х4), меблів (крім меблів медичного, хірургічного, стоматологічного призначення, що купується за рахунок спеціального фонду бюджетних установ), мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки (крім великої побутової техніки, яка необхідна для стійкого функціонування закладів освіти, охорони здоров'я та установ соціального захисту населення)", - йдеться у документі.

Нагадаємо, 12 березня 2016 року було опубліковано розпорядження голови Київської ОДА Максима Мельничука №73, в якому в облдержадміністрації планували купувати за кошти обласного бюджету тільки машини для екстреної медичної допомоги.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.