середа, 18 травня 2016 р.

Власть меняется: Голова КОДА Мельничук скасовує скандальні рішення свого попередника за підписом Парцхаладзе

Голова Київської обласної адміністрації Максим Мельничук підписав розпорядження «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 03 грудня 2015 року № 454», згідно з яким, земельний наділ площею 0,5567 га, розташований на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району Київської області за межами населеного пункту, планувалося продати ТОВ «Барви швидкості».

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на ресурс "Ні корупції!". Текст відповідного документу розміщено на офіційному сайті Київської обласної державної адіміністрації.

Розпорядження ухвалене на основі заяви ТОВ «Барви швидкості» від 29.03.2016 № 22.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням КОДА від 3 грудня 2015 року №454 «Про продаж земельної ділянки, що знаходиться у користуванні ТОВ «Барви швидкості» за підписом в. о. голови КОДА Л.Парцхаладзе, ТОВ «Барви швидкості» було дозволено купити земельну ділянку площею 0,5567 га, що розташована на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району Київської області за межами населеного пункту (кадастровий номер 3221888800:38:106:0151), якою товариство користувалося на правах оренди з 2008 року.

Вартість ділянки, згідно з розпорядженням, оцінювалась у 326 100 грн., тобто, ТОВ «Барви швидкості» могли купити сотку землі на Вишгородщині за трохи більше, ніж 250 дол. США.

Цим же документом КОДА зобов’язувала Вишгородську РДА протягом 30 днів з моменту видання цього розпорядження укласти з ТОВ «Барви швидкості» договір купівлі-продажу земельної ділянки.

Згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Барви швидкості» є Ігор Васильович Пецюх та Валентина Григорівна Якушко.

ТОВ спеціалізується на оптовій торгівлі хімічними продуктами.

За даними АН «Канзас”, сотка землі на території Хотянівської сільської ради коштує в середньому 1 200 дол. США.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.